Walentynki w Klubie Małego Czytelnika

14 luty to Dzień Zakochanych z tej okazji w Klubie Małego Czytelnika odbył się Karnawałowy Bal Walentynkowy. Podczas uroczystości dzieci świetnie się bawiły. Nie zabrakło konkursów - było układanie serca z puzzli, dobieranie w pary postaci z bajek, quizu walentynkowego – pytania dla dzieci i rodziców. Podczas wspólnej zabawy dzieci prezentowały specjalnie na ten dzień przygotowane stroje, wysłuchały wiersza Tadeusza Śliwiaka - „Zakochana żaba”. Dzieci odwiedził również gość specjalny - św. Walenty, który opowiedział swoją historię i rozdał drobne upominki, tj. czerwone lizaki w kształcie serca  i balony serduszka. W rolę św. Walentego wcielił się pan Marcin.

Nie obyło się też bez robienia walentynek. Każde dziecko wykonało piękne serce z kolorowych motyli.

Dobry humor dopisał wszystkim uczestnikom, zdjęcia są tego najlepszym dowodem. Dziękujemy wszystkim za niezwykle sympatyczne spotkanie!!!

Szerszą fotorelację można zobaczyć na naszej stronie na facebooku