Wizyta dzieci ze Szkoły Podstawowej w Złotowie

W poniedziałek, 27 marca, naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z klas 0 - II  ze Szkoły Podstawowej w Złotowie, które  zapoznały się z działalnością biblioteki. Dowiedziały się jak zostać czytelnikiem, jak znaleźć książkę w katalogu, gdzie szukać informacji o bibliotece (strona internetowa, facebook). Dzieci odwiedziły oddział dla dzieci i młodzieży oraz  wypożyczalnię dla dorosłych. Wszystkim bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały. Szczególnie duże zainteresowanie wzbudziły książki z ilustracjami 3D.  Natomiast w wypożyczalni dla dorosłych zapoznały się z księgozbiorem regionalnym. Na koniec wszyscy uczestnicy zostali obdarowani zakładką  do książek i słodyczami. Miejmy nadzieję, że ta wizyta zainspiruje dzieci do sięgnięcia po książki pełne fascynujących przygód i czarów a rodziców do zapisania swoich pociech do biblioteki i wspólnego rodzinnego czytania.