Spotkanie z tradycją w Klubie Małego Czytelnika

Tuż przed świętami, 4 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie Klubu Małego Czytelnika. W trakcie zajęć dzieci zapoznały się z tradycjami i symbolami Świąt Wielkanocnych. Maluchy wysłuchały wierszy „Trzy kurczaki” oraz  „Wielkanocny koszyczek” z książki B. Kołodziej i E. Stadtmuller pt. „Święta w moim domu. Wielkanoc”. Przygotowały również wielkanocny koszyczek, do którego wkładały produkty zanoszone do święcenia. Z dużym entuzjazmem odszukały Wielkanocnego Zajączka, który  miał dla każdego coś słodkiego. Urodzinowymi cukierkami poczęstował swoich przyjaciół Maksio, który skończył już 3-lata. Lenka przyniosła dla wszystkich wielkanocne, słodkie co nie co.  W ogóle było wesoło, słodko i kolorowo. Na zakończenie spotkania wszystkich spotkał mały śmigus – dyngus.

Następne spotkanie już w maju!