Spotkanie autorskie z Krzysztofem Dauszkiewiczem

11 września odwiedził lubawską bibliotekę Krzysztof Daukszewicz, satyryk, poeta, felietonista, kompozytor, a zarazem znakomity wykonawca swoich utworów. Miłośnicy artysty i Jego twórczości wypełnili po brzegi czytelnię, gdzie odbywało się spotkanie autorskie. Barwne opowieści o menelach, zabawne przygody z życia wzięte, historie wierszem i piosenką pisane, dialog z publicznością i wspólne śpiewanie sprawiły, iż śmiało można by rzec, że miało ono charakter bardzo biesiadny. O tym, że Lubawa interesuje się twórczością naszego gościa świadczy fakt, że sprzedały się wszystkie książki przez Niego przywiezione, a kolejka po autografy i wspólne zdjęcia była bardzo długa.

Dziękujemy Artyście za przemiłe spotkanie i życzymy popełnienia jeszcze wielu utworów prozą, wierszem i muzyką.

Spotkanie odbyło się dzięki dofinansowaniu Instytutu Książki w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki. Dziękujemy.