Wystawa prac Sandry Ławickiej

Miejska Biblioteka Publiczna (wypożyczalnia dla dorosłych) zaprasza na wystawę prac Sandy Ławickiej.

Artystka ukończyła Państwowe Liceum Plastyczne w Olsztynie. Sztuką interesuje się odkąd pamięta. W Jej pracach można znaleźć wiele z wykreowanych przez Nią postaci i sytuacji. Jest w nich dużo symetrii, koloru i wzorzystości. Maluje głównie akwarelkami i akrylami. Tworzy również różnego rodzaju przedmioty z ceramiki oraz rzeźby. Pisze opowiadania s-f, czasem też wiersze. Interesuje Ją również fotografia. Ciągle ma nowe pomysły i chęci do realizacji.

Wśród wstawionych prac można znaleźć obrazy, obrazki i szkice. Jest również rękodzieło wykonane z ceramiki, gliny garncarskiej i szamotowej, mosiądzu i inne wyroby wykonywane wieloma technikami. Wybór tych prac można oglądać w wypożyczalni dla dorosłych MBP Lubawa w godzinach pracy biblioteki do końca listopada.

Przy okazji zapraszamy

- wszystkich, którzy sami tworzą (fotografów, poetów, twórców różnego typu rękodzieła)

- kolekcjonerów i hobbystów, którzy zbierają ciekawe przedmioty

Proponujemy ekspozycje twórczości własnej i zbiorów kolekcjonerskich.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 896 452 603 bądź osobisty z pracownikiem

wypożyczalni dla dorosłych MBP Lubawa w godzinach pracy biblioteki.