Konkurs SUPER CZYTELNIK 2017 ROKU rozstrzygnięty

W piątkowe popołudnie w czytelni biblioteki zebrali się młodzi czytelnicy (od 4 do 12 lat), którzy przez cały ubiegły rok odwiedzali bibliotekę i systematycznie wypożyczali książki. Podczas spotkania zostali wyróżnieni jako najaktywniejsi, a troje z nich zdobyło tytuł SUPER CZYTELNIKA 2017 ROKU.

W grupie najmłodszych (4-6 lat) wyróżnienia otrzymali:

Buczkowski Antoni, Kasprowicz Eliza, Krajewska Antonina, Sendlewska Natalia, Krajzewicz Weronika, Czarnecki Aleksander, Kłosowska Kornelia, Szałkowska Kinga, Szczawińska Kasjana.

Na tytuł SUPER CZYTELNIKA w tej grupie zasłużyła

Natalia Karbowska

Troje najmłodszych czytelników, którzy z racji wieku nie kwalifikowali się do rywalizacji   w konkursie, choć ich wypożyczenia też były imponujące, także zostali wyróżnieni -

Natalka Jędrzejewska, Olek Krauze i Maksio Krajewski.

W grupie nieco starszej (7-9 lat) wyróżniono:

Krajewską Katarzynę, Krauze Aleksandrę, Malika Jakuba, Neumanna Tobiasza, Berdyńską Nowak Zuzannę, Krajzewicz Zuzannę, Kasprzycką Zofię, Sendlewskiego Oskara, Jędrzejewskiego Kacpra.

Tytuł SUPER CZYTELNIKA otrzymała

Julia Kępkowska

Wyróżnieni w najstarszej grupie (10-12 lat):

Kowalski Wiktor, Witkowski Jacek, Karbowski Szymon, Zawrocki Adrian, Cybulska Judyta, Ćwiklińska Zofia, Szczepanek Witold.

SUPER CZYTELNIK w tej grupie to

Weronika Sochacka

Po przedstawieniu, wyróżnieniu i nagrodzeniu laureatów, wszystkim zebranym przedstawili się aktorzy z muzycznego teatru KATARYNKA i zaprezentowali spektakl pt. „Polarna przygoda”.