Marcin Meller w lubawskiej bibliotece

19 listopada dziennikarz, reporter, felietonista, prezenter telewizyjny, dyrektor wydawniczy Grupy Wydawniczej Foksal- Marcin Meller spotkał się z czytelnikami w lubawskiej bibliotece. Opowiadał o początkach swoich reporterskich działań , o podróżach, o spotkaniu z Ryszardem Kapuścińskim, o pracy w TVN, o pracy w wydawnictwie i nie tylko. Pan Marcin ze swadą i poczuciem humoru opowiadał historie ze swojego życia. Były też opowieści o książkach: „Sprzedawca arbuzów”, „Gaumadżos. Opowieści z Gruzji”, „Między wariatami”, „Nietoperz i suszone cytryny”, a właściwie o felietonach zaczerpniętych z tych wydawnictw. Publiczność miała okazję posłuchać o fascynacjach Marcina Mellera Gruzją i  Afryką.

Na koniec zainteresowani mogli kupić książki pana Mellera i otrzymać od niego autograf.

Dziękujemy panu Marcinowi za spotkanie i życzymy, aby życie niosło mu wiele ciekawych tematów do felietonów, którymi będziemy mogli się zaczytywać.

Spotkanie odbyło się dzięki dofinansowaniu z Instytutu Książki w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki”