Czterolatki z Przedszkola Niepublicznego „Smerfolandia” z pierwszą wizytą w bibliotece

20 lutego naszą bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z grupy „Motylki”. Była to ich pierwsza wizyta w naszej Bibliotece, a dla nas trudne zadanie tak ją przedstawić, by zechciały przychodzić częściej i korzystać z oferty. Siedząc wygodnie na dywanie dołączyły do chóru                 z hałaśliwej farmy. Liczyły zwierzęta z książeczką „Jeden, dwa bee muu”. Poznały „Zwierzaki w dżungli”.  Pokazaliśmy też dzieciom  najciekawsze książki przeznaczone dla czytelników w ich wieku. Mogły je sobie poprzeglądać i wybrać ulubioną. Następnie zrobiliśmy im wycieczkę po placówce, by mogły poznać poszczególne działy i dowiedziały się co zrobić, by móc wypożyczać książki. Spotkanie szybko dobiegło końca, a dzieci obiecały, że wrócą z rodzicami po ciekawe książki.

Do zobaczenia.

-Więcej zdjęć na naszej stronie na Facebook’u