DKK i „90 minut w niebie”

Niezwykłe świadectwo człowieka, który stanął u bram nieba. Książka autorstwa Dona Piper’a i Cecila Murphey’a „90 minut w niebie” - oto z czym zmierzył się tym razem nasz Dyskusyjny Klub Książki. Opisuje powrót do życia człowieka (pastora) po strasznym wypadku, który na chwilę trafia do nieba. Ale autor o tym jedynie wspomina, ponieważ stara się przede wszystkim odpowiedzieć na pytanie, po co wrócił. Książka skłoniła nas do wielu przemyśleń, a dyskusja o toczyła dotyczyła wielu wątków- od wizji nieba począwszy na osobistych przeżyciach skończywszy.
Bardzo osobista, pełna bólu, cierpienia, zwątpienia, rezygnacji, walki, nadziei, ale przede wszystkim wiary. Pozwala docenić życie i znaleźć w sobie pokorę wobec śmierci. Polecamy!

W lipcu i sierpniu

nieczynna w soboty