Miejska Biblioteka Publiczna

im. Teofila Ruczyńskiego w Lubawie

Nowa usługa w bibliotece!

 
Od maja uruchamiamy dla czytelników możliwość bezpłatnego wypożyczania ebooków, audiobookoów i synchrobooków dostępnych w serwisie Legimi.
Legimi to:
• 240.000 tytułów ebooków i 75.000 audiobooków i synchrobooków, głównie beletrystyki
• własna e-półka z książkami dostępnymi 24 godziny na dobę, które można czytać online i offline z każdego miejsca i na wybranych dwóch urządzeniach jednocześnie (laptopie, tablecie, smartfonie czy na jednym z dedykowanych czytników e-booków).
Każdy posiadacz karty bibliotecznej MBP w Lubawie może otrzymać specjalny kod, dający dostęp do e-booków znajdujących się w ofercie serwisu Legimi. W celu uzyskania indywidualnego kodu dostępowego należy udać się osobiście do biblioteki. Nowy użytkownik Legimi musi się zarejestrować, a następnie aktywować otrzymany bezpłatnie w bibliotece kod.
Kody mają ważność 1 miesiąca od momentu aktywowania. W tym czasie każdy czytelnik może pobrać w aplikacji Legimi dowolną liczbę e-książek.
Po pobraniu e-booki można czytać również offline. Jeżeli czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z Internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.
Zapraszamy do naszej biblioteki – bibliotekarze chętnie pomogą przy rejestracji, logowaniu i pobieraniu e-książek w aplikacji Legimi.
Dostęp do platformy Legimi został zakupiony przez Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie w ramach warmińsko-mazurskiego konsorcjum bibliotek publicznych.
 

 

Zapraszamy

Konkursy

Praca w sobotę

 

W czerwcu

BIBLIOTEKA

czynna w soboty:

08.06,; 15.06.; oraz 22.06.2024r.