Ferie w bibliotece upłynęły w miłej atmosferze, a zabawom nie było końca!

Bal karnawałowy był podsumowaniem całego 2 tygodniowego zimowiska, które zostało zorganizowane przez naszą bibliotekę. W pierwszym tygodniu wybraliśmy się w podróż na Biegun Północny, gdzie spotkaliśmy się z jego odkrywcami i wspólnie przeżyliśmy wiele emocjonujących przygód. W drugim tygodniu skierowaliśmy się na południe, aby współuczestniczyć w odkrywaniu tajemnic Bieguna Południowego.

Stałym punktem programu zimowych ferii były zajęcia plastyczne, w czasie których dzieci malowały, rysowały, wydzierały z kolorowego papieru wszystko to, co kojarzy im się z zimą.

Dzieci grały w gry planszowe, rozwiązywały rebusy, zagadki, podróżowały po świecie wirtualnym, gdzie uczyły się jak bezpiecznie korzystać z sieci. Służyły temu gry i zabawy, które zachęcały dzieci do poznania zasad bezpiecznego używania  Internetu.

Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za udział w zajęciach i wszystkie miłe słowa, które  usłyszałyśmy.

Pragniemy serdecznie podziękować naszym sponsorom:

• SM  Mlekovita Oddział Lubawa
  • Państwu Annie i Adamowi Karczewskim

oraz Weronice Grzywacz, Marcelinie Gryz, Maciejowi Grzywacz – grupa teatralna Ło/Men