Ferie z Muminkami 🧙🏼❄️❄️☃️⛄️🎿⛺️

Ferie zimowe w bibliotece są dla dzieci okazją do ciekawego spędzenia wolnego czasu od nauki jak również poznawania nowych przyjaciół, kolegów, integracji z nimi, zabawy.
Tym razem uczestnicy przenieśli się do Doliny Muminków. Podczas zajęć dzieciaki miały okazję lepiej poznać zamieszkujące tam postaci z książkowej serii Tove Jansson: Muminków, Małej Mi, Włóczykija, Paszczaka, Filifionki, a także Bobka, Buki i Hatifnatów. Dzieci chętnie wykonywały różne prace plastyczne, brały udział w quizach, grach i zabawach literackich.
W ostatnim dniu ferii dużą frajdę sprawiło dzieciom Mobilne Planetarium. W tym dniu pojawiła się również pizza oraz niespodzianka – produkty mleczne SM Mlekovita, za które serdecznie dziękujemy:

Pani Małgorzacie Durlik – Dyrektorki SM Mlekovita Oddział w Lubawie
Panu Dawidowi Lontkowskiemu - Kierownikowi Magazynu nr 29 SM Mlekovita Oddział w Lubawie