Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/galeria/17.03.2023.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/17.03.2023

Dyskusyjny Klub Książki na „Kolacji z Anną Kareniną”

Dnia 16 marca spotkał się Dyskusyjny Klub Książki. Tym razem trafiłyśmy na dość intrygującą książkę autorstwa Glorii Goldreich pt. Kolacja z Anną Kareniną. Dlaczego intrygującą? Ponieważ stanowi ona  o spotkaniach klubu książki w USA. Mogłyśmy wczytując się w losy bohaterek poobserwować charakter i inność funkcjonowania takich klubów.  Sześć głównych postaci i książki, które czytają. Lektura tych książek zmienia ich życie, pomaga zrozumieć siebie i skłania, by podjęły wysiłek do naprostowania krętych ścieżek ich życia. Przy okazji porozmawiałyśmy o naszym klubie, który rozpoczął dziewiąty rok swojej działalności. Przyjemnie było porównać zasady działania klubów w Polsce i za granicą. Dzieliłyśmy się swoimi refleksjami i wspomnieniami dotyczącymi naszego klubu. Fajnie było stwierdzić, że atmosfera i charakter spotkań naszego klubu spełnia oczekiwania nas wszystkich.

Przy okazji chcę podziękować wszystkim członkiniom klubu, bo to one wnoszą na nasze spotkania swoje ciepło, jakiś niemierzalny pokój, ukojenie, wytchnienie a nawet pokrzepienie. A wszystko dzięki ich miłości do książek. Dziękuję J

Ze swojej strony obiecuję starać się zapewniać ciekawe lektury do dyskusji. Będę też próbować cały czas dbać coraz bardziej, aby każde nasze spotkanie przebiegało tak, że będzie trudno się rozstać i chciało się Wam tęsknić za tym, co wspólnie tworzymy.

{gallery}galeria/17.03.2023{/gallery}