O Lubawie - spotkanie WTZ Lubawa w bibliotece

WTZ Lubawa w bibliotece odkrywa dzieje lubawskiego rynku
Spotkanie Warsztatów Terapii Zajęciowej w bibliotece na temat historii rynku w Lubawie było ciekawym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Była to okazja do zgłębienia historii lokalnego rynku, odkrywając jego bogate dziedzictwo i znaczenie dla społeczności przez wieki. Zaprezentowano interesujące materiały wizualne, takie jak stare fotografie oraz inne dokumenty historyczne zawarte w zbiorach biblioteki. Rzuciły one nowe światło na rozwój rynku od czasów dawnych aż po współczesność. Uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań i dyskusji na temat różnych okresów historycznych dotyczących architektury rynku w naszym mieście. Spotkanie to było nie tylko edukacyjne, ale także inspirujące i integracyjne, umożliwiając uczestnikom spojrzenie na lokalną historię z nowej perspektywy. Dziękujemy uczestnikom za słodką niespodziankę- przepyszne ciacho, którą przynieśli ze sobą na spotkanie.